Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Petrit 06 Pri 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesën një dhomëshe me ngrohje qendrore në kuadër të shtëpisë në Prishtinë, Rr. Llapit. Banesa ka hyrje të vecantë, 24 orë ujë, internet wireless dhe është e mobiluar. Çmimi 160 Euro duke përfshirë faturat e ujit dhe mbeturinave. 044 125 857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim