Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Sh.M 09 Qer 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qera 93 m2 kati i 4 me lift dhe e mobiluar

ka 3 dhoma me kuzhine 1 banjo

banesa eshte mbrapa teatrit kombetar afer bankes teb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim