Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Fatmir 12 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera afer xhamis se llapit,eshte kat i shtepise e mobiluar dhe me hyrje te veqant,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim