Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: naim 12 Pri 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera te nenkalimi, banesa eshte teresishte e mobiluar dhe e renovuar me te gjitha orendite, posedon dhome gjumi per qifte, sallon me kuzhin te perbashket, koridor, banjo dhe ballkon me qendrim ditore, banesa leshohet per qifte ose femra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim