Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Fatmir 13 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ,banesa ka dhome ,plus kuzhine eshte e mobiluar me te gjitha eshte e pershtatshme per familje edhe studente , gjindet te xhamia e llapit nr .9 te kovaqte rr.Xhemaj Ibish. , dhe ka hyrje te veqante.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim