Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Qefsere Haxhiislami 13 Pri 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qira 230 eur dy dhomshe te gjimnazi Sami Frasher.
Nr kontaktues 044/223-459 dhe 044/283-237.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim