Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: taulant 14 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
ne lagjen dardania afer stacionit aubusav ka dhe shtreter per nje person dhe dhoma me kuzhin etj plus WI-FI qimi prej 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim