Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Kastriot 18 Pri 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan Lagjia Arberia C2 , banesa eshte e mobiluar ka garzhd private gjendet te komuna e re. 24 or uj dhe rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim