Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Ahmet 18 Pri 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banese 46 m2 ne Prishtine, mrapa Aleances ne Ulpian, banesa ka një dhome dite, kuzhine, korridor, banje, shpajz dhe ballkon. Shume e përshtatshme për banim. Çdo gjë është e paster po thuaj se e re . Çmimi sipas marrëveshjes.per me shum info 044-976-779 044-598-381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim