Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: kastriot 19 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan Lagjia Arberia. Banesa gjendet perfundi komunes se re me pamje ka qyteti.Banesa ka dhomen e dites , kuzhin, dy dhoma te gjumit, dy banjo, shpaiz , dhe garazhd.
24or uj dhe rrym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim