Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Iliri 19 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira. Banesa ka 3 dhoma, kuzhinen, dhe banjon.
Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Adresa: Lagja e Universitetit, Te Fakulteti Teknik-(afer Route 66)-Prishtine.

Per informata kontakto ne tel: 044 303 087 dhe 049 553 176.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim