Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Muharrem 20 Pri 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira.Kati 1 afer furres QERIMI 1.Banesa ka dhome gjumi,sallon dhe kuzhine gjithashtu ka dhe ballkon shpaiz dhe wc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim