Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Mendim 21 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen dy dhomeshe te mobiluar ne Bulevardin Bill Klinton. Banesa ka sallon bashk me trepezari, kuzhine te veqant, dhome gjumi, ballkon dhe banjo. Preferohet per familjar dhe cmimi eshte 250 euro. Numri kontaktues: 044479227 dhe e-mail addresa: mendim.avdyli@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim