Banese me qera ne Ulpian D6

Shitet nga: Behar Nela 11 Maj 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qera ne Ulpian D6 H2

Banesa eshte e renovuar dhe te gjitha mobiljet jane te reja

Banesa posedon:

-Dhomen e Dites me Kuzhine ( Klime, Maqine te Eneve, Mikrovale, Shporet, Bojler, Ballkon te mbyllur)

-Dhoma e Fjetjes (tri tavolina pune)

-Korridori (dollapa te mjaftueshem)

-Banjo (Maqine te teshave dhe tere gjerat e nevojshme)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim