Banese me qera ne Ulpian perball postes

Shitet nga: Banes 21 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per familjar ose punetor, banesa gjendet ne Ulpiane tek tregu perball postes kryesore eshte ne katin e 2, banesa eshte e mobiluar dhe poashtu e renovuar, eshte shume afer qendres dhe njekohesishte shume e qete per te jetuar.

1).Banesa ka kete renditje:
2).Kuzhinen me trapezari dhe nje krevat
3).Sallonin me dy krevata, TV me komod (regall)
4).Banjo, koridor.

Cmimi mujor eshte 250 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim