Banese me qera ne Ulpian

Shitet nga: shaip 21 Shk 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa e posarenovuar generall (rrym,uji ,fasada dyshemeja, nxemja qendrore nen dysheme,dyer,dritare,keramika) gjendet ne rrugen ,,Hakif Zejnullahu'' ne Ulpian te Fontana ,kati i parë.banesa posedon koridori,banjo,salloni me kuzhin dhe dhoma e fjetjes.

Banesa eshte e pa mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim