Banese me qera ne Ulpiane ( Kati Perdhese)

Shitet nga: Florian 02 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lshohet banesa me qera ne ulpiane , kati perdhes eshte 45 m2 dhe gjendet afer albi market ...

Banesa posedon 2 dhoma , banjo dhe korridor

Banesa eshte e pershtatshme per banim ne qift , per ordinance , dhe per zyre .

kontakti viber +37744824238
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim