Banese me qera ne Ulpiane ( Kati i pare ose Perd..

Shitet nga: Florian 12 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer Albi Market.

Banesa eshte 45 m2 , eshte e pershtatshme per banim , per zyre dhe per ordinance

Pagesa eshte 300 euro muaji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim