Banese me qera ne Ulpiane, mrapa AAK-se

Shitet nga: Selime 02 Qer 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen ne Lagjen Ulpiana, mbrapa AAK-se. Banesa eshte e e renovuar dhe e mobiluar me te gjitha orendite shtepiake. Eshte e gatshme menjehere per afatgjate ose vetem per pushime (verore). Per informata me te hollesishme, ju lutem kontaktoni ne numrat: 00386-49-688-502 (dhe ne viber) si dhe 00377-44-314-417.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim