Banese me qera ne Ulpiane, te Simfonia, perballe..

Shitet nga: Banesa Ulpiane 13 Shk 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne Ulpiane, ne bllokun e "Simfonise", kati I, perballe qerdhes, eshte e pershtatshme edhe per banim,biznis,zyre , ordinanc , laborator etj
Banesa ka sallon me kuzhine, dhome gjumi, dhome ndihmese dhe banjo.


045 897-658
049 797-899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim