Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: naimi 08 Shk 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
jap banes me qera ne ulpijane te banesat e oficirave afer res. simfonis eshte e pershtatshme per studenta ose puntora ka nje dhome gjumi me 1 double krevat dhe dhome e dites me 4 kauqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim