Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: kreshnik 24 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 26 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte shume e pershtatshme per banim me te gjitha kushtet per banim dhe nje cmim te volitshem prej 160 euro ne muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim