Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: Mehdi 15 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qera, Lagjja "ULPIANA".

Banesa eshte e mobiluar me te gjitha paisjet elementare.

Renditja:

Sallon,
Dhome gjumi,
Kuzhine,
Banjo,
Korridor dhe dy terasa.

Tel. Kontaktues: 044 170 046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim