Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: kastriot 27 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
banes me qira ne ulpian nje dhom gjumi dhe nje kuzhin banjo koridor,. e gatshme per banim me mobile, tash e renovuar baanesa eshte e lire qe nga data 05.04.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim