Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: bekri 04 Pri 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kete renditje dhe eshte afer AAK se
2 x dhoma
1 x banoj
1 x kuzhin
1 x koridor
1 x ballko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim