Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: Ragmi Hajredini 12 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qëra në Ulpianë kati përdhesë e renovuar dhe modern e mobiluar
Banesa ka banjo, dy dhoma gjumi një dhomë ndeje kuzhinë ndaras dhe ballkon me terasë të gjatë.
çmimi 300 Eur. pa kompromis.
info: +41762014662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim