Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: Besim 14 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpianë te Fontana, banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, ka vend per 4 persona, e pershtatshme per studentë, lifti punon non stop me kartel, banesen jam i interesuat ta leshoj per koh sa me te gjatë qe eshte e mundur.

Kontakti . 044/165709 dhe 049/900979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim