Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: xxxx 21 Pri 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen ne ulpian te rrethi I spitalit eshte ne katin e par ka kuzhinen me sallon edhe nje dhom te fjetjes .ka shpajz ballkon dhe nxemjeq qendrore .per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim