Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: xxxx 21 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira te rrethi I spitali ne katin e pare ka sallon me kuzhin dhe nje dhom te fjetjes ka ballkon shpajzh dhe nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim