Banese me qera ne Ulpiane afer tregut!Delta

Shitet nga: Delta 26 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesë të mobiluar 45 m2 në Prishtinë, lagjja ‘Ulpiana’, afër tregut. E rinovuar dhe e mobiluar, ka dhomë gjumi, kuzhinë e cila mund të shfrytëzohet edhe si dhomë dite, banjë, shpajz, korridor. Përparësi kanë familjarët apo qiftet. Çmimi 210 €
Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim