Banese me qera ne Ulpiane perballe konvikteve!De..

Shitet nga: Delta 08 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Ka nje dhome dhe kuzhine ndaras,ndodhet ne katin e 2,preferohet per cift ose femra te punesuara,eshte komplet e renovuar.Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim