Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: Erman Morina 29 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Ulpiane ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 55m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, shpajz dhe dy ballkona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim