Banese me qera ne Ulpiane

Shitet nga: eco-vita 10 Pri 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qira ne ulpian ,kati i III-të,37m2,e renovuar,çmimi 220 euro, ne kete çmim perfshihen ujit dhe mbeturinat,

Banesa pernehet,prej kuzhines,nje dhome,banjo.


tel. 049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim