Banese me qera ne aktash, perballe fakulteteve 3..

Shitet nga: Miftar 31 Tet 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj me qera banesen ne lagjen Aktash, perballe fakulteteve, dhe shum afer menzes se studentve, ndodhet ne katin 4,
Perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe sallon, kuzhine, 2 ballkona dhe banjo.
E renovuar dhe e mobiluar shum bukur me mobile moderne, leshohet per familiar po ashtu edhe per student/e
Qmimi 300 euro i padiskutueshem
Tel: 044/799-348, 049/685-252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim