Banese me qera ne lagjen Drdania ne Prishtines

Shitet nga: Ilir 15 Pri 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qera ne lagjen Dardania ne Prishtine,banesa ka dy dhoma dhe eshte e mobiluar.Cmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim