Banese me qera ne lagjen Kalabria

Shitet nga: Shkelqim Azizi 25 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje me qira banesen ne lagjen Kalabria (lagja e Arabeve) gjindet ne kullen nr X kati 7 banesa nr 1. banesa ka dhome gjumi sallon me kuzhine ballkon si dhe lifti punon 24/7. Per info :049 716 315. 049352655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim