Banese me qera ne rrugen Bajram Kelmendi

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prishtinë
Banese moderne me qera (e mobiluar mire)
104 m2
Sallon, tri dhoma te fjetjes, banjo, kuzhine, ballkon
Wifi
Siguri - hyrja ne ndertese me kartele te sigurise
Uje 24 ore
Klimatizim
Garazhe ne suterren
Sistem kabllovik per TV dhe interenet

Çmimi 800 euro per muaj

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim