Banese me qera ose ne shitje

Shitet nga: Adnan 04 Pri 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bl 1/3 Hy 2 nr.2, Dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
banesa ka kete renditje:

Korridor,
sallon
kuzhin,
2 dhoma gjumi,
banjo, dhe
ballkon

Nxemje qendrore me termokosin.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim