Banese me qera per zyre ose banim

Shitet nga: I.I 25 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Dragodan afer Ministrise se Shendetsise ne katin perdhes, ka parking per 4 vetura dhe oborr. Eshte shume e pershtatshme per zyre ose call center. Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim