Banese me qera perballë Kolegjit Fama

Shitet nga: Lumni 11 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav Majer
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banese me qera per student. Banesa ka dy dhoma gjumi dhe dhomen e dites gjendet perballe kolegjit fama ne prishtine
Info ne +377 45 272 705 dhe
+386 49 511 596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim