Banese me qera te Hoteli Sirius

Shitet nga: Edmondi 25 Jan 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa 2 dhomëshe me sip. 60 m2, prapa Hotelit "Sirius".
Banesa ka dhome fjetje, dhome dite me kuzhine, banjo, ballkon dhe ngrohje qendrore lokale si dhe është e mobiluar dhe e gatshme per banim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim