Banese me qera te PARKU i QYTETIT

Shitet nga: Banesa 05 Pri 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Te parku i qytetit ne katin e pare.
Banesa ka 24 ore rryme dhe uje
Me parking te rezervuar .
Extra e rregulluar
KA 3 dhoma gjumi
sallon me kuzhine
banjo
Terase

049/222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim