Banese me qera te Sh.F. "Gjergj Fishta"

Shitet nga: Sami 22 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera te shkolla fillore "Gjergj Fishta". Banesa eshte e mobiluar dhe ka 2 dhoma, sallon dhe kuzhine, si dhe uje 24 ore. Lifti punon me kartele si dhe eshte edhe keshilli i baneses qe kujdeset per pagesen dhe mirembajtjen e liftit dhe pastertin e korridorit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim