Banese me qera tek Standardi, Bregu i Diellit

Shitet nga: Rezidenca patundshmeri 22 Maj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera, tek banesat e Standardit ne Bregun e Diellit.
- 1 dhome gjumi
-sallon me kuzhine
- banjo

Kompleksi i banesave ofron komoditetin e duhur per jetese, me sistem te pavarur ne ngrohjes dhe infrastruktures percjellese

Qmimi:250 euro
Agjensioni Rezidenca :044 173 593
Email: agjensionirezidenca@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim