Banese me qera

Shitet nga: Valdet 19 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qera. Banesa gjendet ne Lakrishte, ndertim i vjeter, banesa eshte komplet e renovuar dhe pjeserisht e mobiluar. Banesa ka dhome dite, 2 dhoma gjumi, 2 ballkona, 2 korridore, kuzhine dhe banjo. Banesa eshte ne katin e katert, ashensori punon regullishit. Para banese ka parking te mjaftueshem. Banesa jepet me qera vetem per famijlar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim