Banese me qera

Shitet nga: Ard 28 Shk 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen bregu i diellit 2(afer furres qerimi 2) ne prishtine.
Banesa eshte 2 dhomeshe ,eshte komplet e mobiluar dhe ka nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim