Banese me qira.... Tek Santea

Shitet nga: Arsim 09 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qira.... Tek Santea banesa eshte e mobiluar ne menyre eksluzive banesa ka sallon kuzhine me trapezari si dhe dhome gjumi dy ballkona si dhe banjo... Banesa eshte ne katin e trete me pamje nga lindja me parking te mjaftueshem( parkingu i flamurtarit)....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim