Banese me qira - Bregu i Diellit (Mati 1) - afer..

Shitet nga: Visar 23 Mar 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 55 m2 ndertim i kompanise Hoxha -afer banesave te Tregtise. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:

Sallon dhe kuzhine
Dhome e fjetjes
Banjo
Koridor
Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim