Banese me qira - Studio Apartament Qyteza Pejton

Shitet nga: Riza Idrizi 14 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese studio (garsoniere) me qira 49 m2

Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne bulevardin Bill Klinton perballe Santese.

Kontakt:
049710778
049462556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim