Banese me qira/ Kerkoj bashkbanuse (cimere)

Shitet nga: Zyrafete 14 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir, te kompleksi DARDHA
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Kerkoj cimere vajza. Banesa eshte e re, ka 3 dhoma dhe ballkonin. pagesa e qiras behet individualisht dhe paguhet shtrati. Nuk ka asnjehere reduktime te ujit dhe rrymes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim